Зимска акција во Flair! Купон од 89 ден. со кој добивате до 50% попуст на целиот асортиман на спортска опрема во Flair

Купени: 35

Добивате

Купон од 89 ден. со кој добивате до 50% попуст на цел асортиман на спортска опрема

*Попустите се 20%, 30%, 40% и 50% во зависност од моделите

*Во целиот асортиманот е вклучено: детски, машки и женски тренерки, женски и машки маици, женски хеланки, спортски градници, патики и торбици

Услови

  • Купонот може да се искористи од 11.01.2019 до 23.02.2019
  • Еден купон важи за едно парче облека
  • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
  • Изборот на производи е по принципот прв дојден прв услужен
  • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени
  • Пормоцијата важи за сите 4 локации
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

FLAIR е Германска инвестиција, основана во 2006 год., која има инвестирано во сопствено производство во Р. Бугарија на преку 2000м2 прозиводствени капацитет. Фирмата има сопствен дизајнерски, маркетинг и производствен одел, како и одели на повеќе нивоа за контрола на кавалитетот.

Во досегашната своја практика FLAIR работи ислкучтелно со долгогодишните утврдени партнери. Марката има традиција во прозиводство на професионална облека за сите видови на индивидуални и колективни спортови.

Нивното мото е дека ЖИВОТОТ Е ДВИЖЕЊЕ! Активната политика на компанијата и големата ангажираност кон промовирање на физичката активност, рекреативноста и спортот, допринесе забрзано темпо на развој на компанијата во последните десетина години.

Денес FLAIR е гаранација за високо квалитетна модерна машка женска и детска спортска облека и акцесоари.

FLAIR располага со широка трговска мрежа. Најмногу е развиена на територија на Р. Бугарија каде има повеќе од 20 тина продажни места. Исто така продажни места може да се најдат во Р. Романија, Холандија, Австрија, Казакстан, Русија и сл. 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.