Новогодишна акција во Pi Store! Купон од 79 ден. со кој добивате до 40% попуст на целиот асортиман на облека, капи и јакни во Pi Store

Купени: 7

 • ул. Мирослав Крлежа бр. 16 локал 1

  Одведи ме таму

  077948476

  pistore.skopje@hotmail.com

 • ул. Мирослав Крлежа бр. 16 локал 1

  Одведи ме таму

  077948476

  pistore.skopje@hotmail.com

Добивате

Купон од 79 ден. со кој добивате:

 • 40% на целиот асортиман од старата колекција
 • 40% на капи
 • 25% на обични и поло маици од новата колекција
 • 20% јакни 
 • 20% на кошули
 • 20% на долна облека

*Достапни брендови: Russel, Atlantis, Regatta, Fruit of the loom

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.12.2018 до 31.01.2019
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе парчиња потребно е да купите соодветен број на купони
 • За нарачка над 5 производи може да се направи принт по избор
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавницата на Pi Store
 • Количините се ограничени
 • Доколку не го искористите купонот до наведениот рок средствата не се рефундираат

Опис

Pi Store ви нуди гардероба со врвен квалитет и брендови како: Russel, Atlantis, Regatta, Fruit of the loom. Тука можете да најдете облека за вас, а исто така може да израдувате свој близок со прекрасен подарок.

Освен за индивидуи Pi Store е одличен и за големите фирми кои сакаат своите вработени да изгледаат беспрекорно.

Pi Store ви овозможува принт на гардероба по избор за нарачка над 5 артикли.

Ако сакате врвен квалитет и 100% памук повелете и уверете се!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.