Подароци за сечиј вкус! Купон од 99 ден. со кој добивате 40% попуст на целиот асортиман на производи и 30% на сите парфеми за онлајн нарачки од Poklon.mk + бесплатна достава

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Купени: 11

Добивате

Купон од 99 со кој добивате:

 • 40% попуст на целиот асортиман на производи
 • 30% на сите парфеми

*Купонот важи за онлајн нарачки од www.poklon.mk

*Вклучена е бесплатна достава на производите

*Асортиманот на производи вклучува: часовници, накит, парфеми, козметика, брендирани аксесоари, производи од кристал

*Купонот не важи за: пијалoци, бонбониери, букети и производи од брендот Dupont.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.12.2018 до 22.02.2019
 • Купонот важи само за онлајн нарачка од онлајн продавницата www.poklon.mk
 • За да добиете попустот при нарачката следете го упатството ТУКА
 • Внесете КУПОН КОДОТ во полето ШИФРА НА КУПОН и кликнете АЖУРИРАЈ КУПОН.
 • Купонот не важи за: пијалoци, бонбониери, букети и производи од брендот Dupont.
 • Еден купон важи за купување на 1 производ.
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони.
 • Бесплатна достава
 • Доколку сакате да подарите подарок на пријател,за бесплатна достава потребно е да ја внесете адресата на примачот
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Одлична можност на едно место да најдете избор за совршен поклон.

Подароците се симбол на изненадувања, среќа и прослави. Давањето подарок ја симболизира вашата дарежлива природа кон другите. Таа, исто така, ја одразува вашата љубов и љубовта кон другите, особено кон вашето семејство.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.