Целосна распродажба во Step & Go и Opposite! Купон од 89 денари со кој добивате дополнителен 30% попуст на веќе намалените цени до 40% на високи чизми од брендот Opposite во продавниците Step & Go и Opposite

Купени: 26

 • Step & Go, Т.Ц. Лептокарија

  Одведи ме таму

  023065129

 • Opposite, Бул. Партизански Одреди 43 а

  Одведи ме таму

  070249405

Добивате

Купон од 89 денари со кој добивате дополнителен 30% попуст на веќе намалените цени од 30% и 40% на високи чизми од брендот Opposite

Услови

 • Купонот може да се искористи од 26.01.2019 до 05.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Step & Go и Opposite
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Step & Go е ексклузивен застапник на повеќе брендови за обувки и се наоѓа на две локации во Скопје. 
Додека едната продавница е официјален застапник на познатиот српски бренд Opposite, во другата има и други брендови и тоа: Paez, Sprox, Bbs Shoes, Kandis, Vule Shoes Man и David Jones.
Филозофијата на брендот Opposite е заснована на разноликоста на понудата со која што ги следи најновите трендови во светот.
Овој бренд секоја година нуди преку 1000 артикли на машки, женски и детски обувки кои што исполнуваат високи стандарди за квалитет и кои што се повеќе ги освојуваат срцата на модерните купувачи.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.