Време е за новогодишни подароци! Купон од 69 ден со кој добивате 30% попуст на целата колекција на детска и бебешка облека и 20% попуст на играчки и бебе опрема во продавниците на Wenice

Купени: 54

 • Skopje City Mall

  Одведи ме таму

  076 444 975

  wenice.mk@gmail.com

 • Т.Ц Бисер

  Одведи ме таму

  076 444 975

  wenice.mk@gmail.com

 • Т.Ц Лиса - Ново Лисиче кат. 1

  Одведи ме таму

  076 444 975

  wenice.mk@gmail.com

 • Wenice home Илинден

  Одведи ме таму

  076 444 975

  wenice.mk@gmail.com

 • Ramstore Mall, Skopje

  Одведи ме таму

  076 444 975

  wenice.mk@gmail.com

Добивате

Купон од 69 ден со кој добивате:

 • 30% попуст на целата колекција детска и бебешка облека (од 0 до 16 год)
 • 20% попуст на играчки и бебе опрема

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.12.2018 до 21.01.2019
 • Еден купон важи за 1 производ
 • За повеќе производи потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Wenice Kids
 • Доколку не го искористите купонот, средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Wenice: Multi Brand Kids Fashion е бренд кој ги следи трендовите во детската мода и потребите за правилен детски развој. Во Wenice можете да најдете облека за вашите најмили на возраст од 0 до 16 години. Продавниците на Wenice се опремени со најквалитетна детска и бебешка облека изработена од висококвалитетен органски памук и природни материјали.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.