Купон од 15 ден. со кој добиватe 50% на хулахопки од колекција Scandal и 25% попуст на целиот асортиман на машка и женска долна облека, чорапи, пижами и хулахопки во Sara Kolant

РАСПРОДАДЕНО

Купон од 15 ден. со кој добиватe 50% на хулахопки од колекција Scandal и 25% попуст на целиот асортиман на машка и женска долна облека, чорапи, пижами и хулахопки во Sara Kolant

Цена

15 ден.

РАСПРОДАДЕНО

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 106

 • Бул. Кирил и Методиј (спроти ТЦ Рамстор), Скопје

 • 075 219 617

 • vili@sara-kolant.com.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 21:00
 • Ул. Мито Хаџивасилев Јасмин бр.50

 • 02/3118217

 • Ул. 11 Октомври бр. 42/2 (до Билна аптека)

 • 02/3223745

 • Бул. Партизански Одреди бр.153 лок.10 (Порта Влае)

 • 02/2040090

 • Бул. Партизнаски Одреди Т.Ц. Буњаковец лок. 12

 • 02/3222490

 • Бул. Кочо Рацин бр. 1 (Веро Џамбо)

 • 02/3166177

Добивате

Купон од 15 ден. со кој добиватe

 • 50% на хулахопки од колекција Scandal 
 • 25% попуст на целиот асортиман на машка и женска долна облека, чорапи, пижами, хулахопки од колекција есен/зима

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.02.2018 до 18.03.2018
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 парче облека
 • За повеќе парчиња потребно е да купите соодветен број на купони
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во продавниците на Sara Kolant 
 • Производите се подигнуваат по принципот прв дојден прв услужен во Sara Kolant 
 • Облеката во продавницата е наменета за жени и за мажи
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок наведен погоре, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Компанијата Сара Колант се занимава со производство на женски, машки и детски хулахопки и чорапи. Како резултат на нашето долгогодишно искуство успеавме нашиот бренд да стане синоном за квалитет. Благодарение на современи технологии и процеси нудиме квалитет, елеганција, ексклузивна линија на хулахопки кои ги исполнуваат потребите на модерната жена. Елеганцијата и оригиналността се вредносtите на сите Sara Kolant хулахопки и чорапи. Исто така, продаваме и машки и женски долен веш од реномирани брендови како Doreanse, NBB, Solfej, Donella итд.
Нашите артикли можете да ги најдете во малопродажна мрежа на територија на цела Македонија како и во нашите специјализирани продавници во Скопје, Битола, и Штип.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ