Kids Week! 90% на прва рата за курс по англиски јазик за деца од прво до петто одделение + сертификат од Londoner во вредност 1100 ден. по цена од 110 ден.

img

Вредност

1100 ден.

Попуст

90%

Заштеда

990 ден.

Преостанато време

 • Boulevard Vidoe Smilevski Bato 39 lokal 6, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  071 388 654

  londoner.co.uk@hotmail.com

Добивате

Прва рата за курс по англиски јазик за деца од прво до петто одделение + сертификат 

 • Термини: 2 пати неделно по еден час 
 • Времетраење на курс: 7 месеци

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација!
 • Редовната цена на останатите рати е 1100 денари
Со купување на овој купон со Mastercard картичка донираш 10 ден. во Проект Среќа. Прочитај повеќе тука!

Опис

Londoner е едукативен центар кој нуди квалитетен стручен кадар за изучување на странски јазици со стандардни и интензивни курсеви за слушатели од различни возрасти!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.