Неверојатен попуст за рани уписи за учебна 2019/2020! 90% попуст на прва рата по англиски, германски, француски или италијански јазик за деца во Академија О Фортуна

Цена

ден.

ден.

Опција е задолжително поле!

Вредност

750 ден.

Попуст

90%

Заштеда

675 ден.
 • Венијамин Мачуковски бр.5/1 локал 6, Skopje (Мичурин , во близина на Меѓуградска автобуска станица Скопје)

  Одведи ме таму

  077875434

  akademija0@gmail.com

Добивате

Прва рата за детски курс по англиски, германски, француски или италијански јазик по избор

Опции на понудата:

Предшколска возраст (2 пати неделно по 45 мин.) 750 ден. 75 ден.
I и II одделение (2 пати неделно по 60 мин.) 850 ден. 85 ден.
III и IV одделение (2 пати неделно по 60 мин.) 1,000 ден. 99 ден.
VI до IX одделение (2 пати неделно по 60 мин.) 1,300 ден. 130 ден.

*Старт на курсот: 09.09.2019

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.03.2019 до 10.05.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Старт на курсот: 09.09.2019
 • По купување на купонот потребно е да се резервира место со испраќање на купонот на емаил: akademija0@gmail.com или телефонски на 077 875 434
 • Цените се однесуваат за првиот месец
 • По завршување на првиот месец важат редовните цени на курсот
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Курсеви кои ги нуди Академијата:

 • Аглиски јазик
 • Германски јазик
 • Француски јазик
 • Италијански јазик
 • Шпански јазик
 • Норвешки јазик
 • Шведски јазик
 • Турски јазик
 • Чешки јазик
 • Германски јазик на албански
 • Руски јазик
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.