90% на прва рата за курс по англиски јазик за возрасни + сертификат од Londoner во вредност 1400 ден. по цена од 140 ден.

Вредност

1400 ден.

Попуст

90%

Заштеда

1260 ден.

Купени: 2

 • Boulevard Vidoe Smilevski Bato 39 lokal 6, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  071 388 654

  londoner.co.uk@hotmail.com

Добивате

Прва рата за курс по англиски јазик за возрасни + сертификат 

 • Термини: 2 пати неделно по 80 минути
 • Времетраење на курс: 7 месеци

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 31.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација!
 • Редовната цена на останатите рати е 1400 денари

Опис

Londoner е едукативен центар кој нуди квалитетен стручен кадар за изучување на странски јазици со стандардни и интензивни курсеви за слушатели од различни возрасти!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.