Создадете уметност од вашите божиќни декорации! 95% попуст на online курс за Edible Gifts + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Вредност

6138 ден.

Попуст

95%

Заштеда

5828 ден.

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Online курс за Edible Gifts + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.12.2019 до 12.02.2020
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Sophisticated Baking and Cake Design
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

Ако сакате да бидете креативни, уживате во готвење и сте неодлучни при одбирање подароци, затоа што ништо не е доволно добро за вашите најсакани?! Тогаш овој курс ќе ви овозможи секогаш да сте уникатни и да подарувате и креирате персонализирани подароци!

Што ќе научите:

 • Како да персонализирате подароци
 • Како да виткате подароци
 • Како де декорирате кутии и слатки изненадувања
 • Како да правите различни празнични пијалоци

Курсот е наменет за секој што:

 • Ужива во готвење
 • Сака да биде креативен
 • Сака да заштеди пари и да биде уникатен со подароците
 • Сака да поклонува со уникатен стил
 • Бара ново хоби

Повеќе информации за курсот можете да погледнете ТУКА.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.