99% попуст на online курс за English Grammar Masterclass + сертификат од Lead Academy во вредност од 44 144 ден. (712 €) по цена од 434 ден. (7 €)

Цена

434 ден.

Вредност

44144 ден.

Попуст

99%

Заштеда

43710 ден.

Преостанато време

Купени: 7

Добивате

Online курс за English Grammar Masterclass од Lead Academy

 • Број на лекции: 33
 • Сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.11.2020 до 25.12.2023
 • За да започнете со курсот ​пристапете до курсот ТУКА - пополнете ги податоците и во полето Coupon/Voucher Code внесете го КУПОН КОДОТ
 • Едно лице може да купи максимум 1 купон
 • Пожелно е да го искористите купонот веднаш по купувањето за да си обезбедите место
 • ​Курсот се изведува онлајн на англиски јазик
 • По успешно завршување на курсот, ќе имате право да добиете потврден сертификат како доказ за вашата нова квалификација. Ова значи дека можете да ја потврдите вашата квалификација преку веб-страната на Lead Academy. Сертификатот може да се добие во PDF верзија по цена од 10 € , или за да добиете сертификат за печатена копија е 29 €.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција
 • За дополнителни информации во врска со курсот, обратете се на [email protected]

Опис

Овој сеопфатен курс по англиски јазик: граматика е совршен начин да ја започнете кариерата во областа на англиски јазик: граматика. Овој акредитиран курс ќе ви даде конкурентска предност во вашата кариера, правејќи се да се издвојувате од сите други апликанти и вработени.

Како еден од водечките даватели на курсеви и најпознатите специјалисти за е-учење преку Интернет, ние сме посветени да ви го дадеме најдоброто можно едукативно искуство. Овој курс е изработен од експерт за индустрија, за да ви овозможи да научите брзо и ефикасно, и по свое темпо и погодност.

 • Зголемете ја својата кариера во Англиски: граматика
 • Продлабочете ги своите знаења и вештини во избраната област само во часови, а не во години
 • Студирајте курс кој е дизајниран од професионалци во индустријата
 • Заштедете пари и време со проучување на вашето погодно време
 • Имајте пристап до тутор кога и да имате потреба
 • Па, за што размислуваш! Започнете да ги добивате придобивките со запишување денес!
 • Зошто да изберете водечка академија:
 • Животен пристап
 • Висококвалитетни материјали за студирање за е-учење и прашања и задачи на Интернет
 • Глобално призната квалификација- со соодветна доплата
 • Ефективни рамки за проценка и инстант повратни информации
 • Без фиксни распореди
 • 24/7 поддршка на клиентите преку е-пошта
 • Достапно за студентите насекаде во светот
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.