97% попуст на онлајн курс за Gluten-free Recipes + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 186 ден. (3 €)

Цена

186 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

97%

Заштеда

5952 ден.

Купени: 3

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за Gluten-free Recipes + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2020 до 24.01.2022
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Gluten-free Recipes
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.

За да го активирате вашиот купон следете ги следниве чекори:

 • Отворете го линкот www.trendimi.com/collections
 • Пребарајте ги курсевите кои сте ги купиле и додајте ги во кошничката (Add to cart)
 • Продолжете кон наплата и регистрирајте се
 • Внесете го купон кодот во полето и започенете со учење

Опис

 

Внесете боја и вкус на усните во секој оброк со нашите рецепти без глутен од целиот свет. Следете го нашиот курс за готвење видео за инспирација!

Барате секојдневни оброци без глутен, вкусни, достапни и лесни за готвење? Барате инспирација за вкусен рецепт без глутен за специјална пригода? 

Избегнувањето на глутен е секојдневна потреба за 3 милиони луѓе со целијачна болест во САД. Тоа е сериозно нарушување при што глутенот го оштетува тенкото црево. Уште 18 милиони американски жители се чувствителни на глутен - протеин кој се наоѓа во пченица, 'рж и јачмен - според извештајот на US News. За нив, јадењето глутен може да предизвика симптоми разновидни како надуеност, главоболки или проблеми со кожата. Без разлика дали одите без глутен од потреба или како избор на животен стил, заслужувате да уживате во вкусни јадења спакувани полни со вкус. Готвачот Синтија Луис состави инспиративни рецепти без глутен за да можете да создадете неверојатни оброци како вкусен сос од тестенини, вкусен тајландски црвен кари и богато рижото од печурки без млечни производи. Како што ќе видите на нејзините видеа, готвачката Синтија обожава да готви. Таа има подарок што може да земе каков било рецепт и да го претвори во здрав, вкусен оброк за сите да уживаат. Свртете го грбот на прескапите производи без глутен на полиците во супермаркетите - дали сфативте дека храната без глутен е 159% поскапа од обичната храна? Добредојде на готвачот Синтија и нејзините прекрасни рецепти без буџет, без глутен, во вашата кујна. Започнете да готвите сега.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.