Kids Week! Италијански јазик за деца! 50% попуст на месечна членарина за курс по италијански јазик за деца на различна возраст во Јазичен центар Friends во вредност од 650 ден. по цена од 325 ден.

Цена од

325 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

650 ден.

Попуст

50%

Заштеда

325 ден.
 • бул.Маркс и Енгелс блок 12, 7/3 Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

  Одведи ме таму

  078 374 419

Добивате

Месечна членарина за курс по италијански јазик за деца со различна возраст

Опции на понудата:

Возраст: 4 - 6 години 650 ден. 325 ден.
Возраст: 7 - 10 години 850 ден. 425 ден.
Возраст: 11 - 13 години 1,000 ден. 500 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 15.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Потребно е да се пријавите во училиштето по купување на купонот
 • Термините се по договор со родителите

Опис

Работа во мали групи, запознавање на јазикот со игра и интерактивни активности.

Во согласност со родителите, организираме воннаставни активности и дружби. Во опуштена атмосфера дозволете вашето дете да ја засака Италија и да го запознае најубавиот јазик.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.