50% попуст на прва рата од 3 месечен курс за масажа на лице и тело во козметичко фризерско студио Тропик Белеца во вредност од 8000 ден. по цена од 3999 ден.

Цена

3999 ден.

Вредност

8000 ден.

Попуст

50%

Заштеда

4001 ден.

Преостанато време

 • Бул. Партизанска бр.66а-2/м2

  Одведи ме таму

  078831518

Добивате

 • Динамика на курсот: 2 пати неделно (за термини во договор со салонот)
 • Цената на 3 месечниот курс изнесува 24000 ден. останатите 2 рати се плаќаат на лице место во салонот.
 • Сумата од купонот влегува во финалната сума

 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.10.2020 до 20.12.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Козметичкото студио Тропик Белеца нуди обука за масажа на лице и тело. Обуката се изведува според програмата верифицирана од Министерството за образование и наука-МОН. Сертификатите се верифицирани во РСМ и важат и за европските земји.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.