97% попуст на онлајн курс за Vegan Cooking + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 186 ден. (3 €)

Цена

186 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

97%

Заштеда

5952 ден.

Купени: 5

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Онлајн курс за Vegan Cooking + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 09.11.2020 до 24.01.2022
 • Купонот е наменет за следење на онлајн курсот за Vegan Cooking
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.

За да го активирате вашиот купон следете ги следниве чекори:

 • Отворете го линкот www.trendimi.com/collections
 • Пребарајте ги курсевите кои сте ги купиле и додајте ги во кошничката (Add to cart)
 • Продолжете кон наплата и регистрирајте се
 • Внесете го купон кодот во полето и започенете со учење

Опис

Ова не е диета - тоа е начин на живеење. Овој курс е доказ дека не ви треба месо или млечни производи за да готвите вкусна храна!

Колку би се променил твојот живот ако навистина се хранеш здраво? Ако го храневте вашето тело само со најдобрата, најхранливата цела храна, подготвена со љубов? На овој курс, готвачката Синтија Луиз ви покажува колку е лесно да се јаде веганска храна! Од утрински шејкови до попладневни закуски, овие свежи, лесни рецепти целосно ќе ве разгорат.

Готвачот Синтија Луиз е тука за да ви помогне да го промените односот со храната засекогаш. Ова не е брз лек или диета од 2 недели, ова е промена на животниот стил. Таа ви покажува чекор по чекор на видео како да создадете здрави оброци од целосна храна со да ве размазат со вкус на лицето и достапни состојки што веројатно веќе ги имате во вашата кујна.

За време на овој курс ќе научете да:

 • подгответе вкусни рецепти за целосна храна што ќе ги обожаваат вашето семејство и пријатели
 • користете свежи состојки што можете да ги најдете во вашиот локален супермаркет
 • направете едноставни замени на состојките за да ги задоволите побарувањата во исхраната
 • користите природни засладувачи како јаворов сируп и овошје
 • заштедете време со едноставни совети и трикови во кујната
 • разберете како ве храни секој оброк
 • гответе свесно и внесувајте повеќе енергија во вашите оброци
 • користете нови комбинации на вкусови од целиот свет
 • заздравете го вашето здравје со едноставен и вкусен начин на живот на целата храна
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.