96% попуст на online курс за Event Planner + сертификат од Trendimi во вредност од 7378 ден. (119 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

7378 ден.

Попуст

96%

Заштеда

7068 ден.

Преостанато време

Купени: 8

 • 10 Herbert Street, Dublin 2, Ireland

  Одведи ме таму

  info@trendimi.com

Добивате

Online курс за Event Planner + сертификат за успешно завршен курс

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.02.2020 до 31.10.2020
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Event Planner
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил info@trendimi.com

Опис

"Плановите се ништо; а планирањето е сè."- Двајт Ајзенхауер

Двајт Ајзенхауер можеби не размислувал за планирањето на настани кога го кажал овој цитат, но тоj дефинитивно се применува. Сите сме присуствувале на лошо организиран настан и можеби дури и сме помислиле: "Јас би можел да го организирам овој настан многу подобро!" Денешните организатори на настани треба да ја превземат целата контрола при организирање на еден настан. Планирањето е она што го прави настанот успешен. Дали сте подготвени вие да бидете таа личност?

Организаторите на настани може да работат на работи како што се бизнис настани, свадби, концерти, модни ревии и многу повеќе. Или пак, може да работат на настани на компанија која работи како домаќин на настани за градските власти, казина, училишта, или концертни сали. Можностите се бескрајни и до 2022 индустријата за планирање на настани се очекува да порасне за 33%, па затоа сега е време за да започнете.

Можете да ги претворите вашите силни комуникациски и организациски вештини во една возбудлива кариера како организатор на настани. Без разлика дали имате постоечка работа во комплементарна област, во потрага сте по промена, или пак само сакате да се подобри вашата избрана кариера, нашиот курс за организатор на настани има се што ви треба за да започнете во индустријата која брзо се менува и напредува.

Повеќе информации за курсот можете да погледнете ТУКА

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.