95% попуст на онлајн курс за спремање торти Sophisticated Baking & Cake Design + сертификат од Trendimi во вредност од 6138 ден. (99 €) по цена од 310 ден. (5 €)

Цена

310 ден.

Вредност

6138 ден.

Попуст

95%

Заштеда

5828 ден.

Купени: 18

Добивате

Онлајн курс за спремање торти + сертификат

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.02.2020 до 20.11.2020
 • Купонот е наменет за следење на online курсот за Sophisticated Baking and Cake Design
 • Лимит: 1 купон по лице + повеќе за пријатели. 
 • Морате да се регистрирате за следење на курсот најдоцна до крајниот датум одреден од Grouper и часовите да ги завршите во рамките на 45 дена од активацијата на кодот.
 • Доколку сакате да откажете веќе закажан термин за почеток на курсот, потребно е да испратите забелешка до Trendimi 24 часа однапред.
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • Јазици на кои можете да го следите курсот: шпански, италијански, кинески, англиски.
 • Курсот се изведува online.
 • За да започнете со курсот треба да го внесете кодот од купонот на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА. Повеќе информации на е-маил [email protected]

Опис

Овој курс е специфично дизајниран за оние кои што сакаат да направат убава торта која ке задоволи сечиј вкус и очи.

Ќе ве водиме низ сите алатки и чекори потребни за креирање на една преубава торта. Секој модул ке ве носи низ изборите кои постојат за вас во креирање на тортата и техниките кои ке ги издвојат вашите торти и ке допринесат за креирање на торти кои што изгледаат предобро за да се изедат.

Ќе научите:

 • Како да изберете дизајн
 • Совети за преливи
 • Правење на фондан
 • Декорација на торта
 • Сервирање на торта

За кого е овој курс:

 • Секој со интерес во дизајн на торти

 • Секој родител кој сака да ги изненади своите деца со убава роденденска торта

 • Пекари кои што сакаат да ги однесат нивните торти на повисоко ниво

 • Планери на настани кои сакаат да допринесат дополнително за нивните клиенти

После овој курс:

 • Отворете своја пекара специјализирана за торти

 • Креирајте неверојтани торти за пријателите и семесјтвото

 • Унапредете ја вашата пекара на подобро ниво

 • Научете други пекари како да прават торти за специјални настани

 • Специјални торти за ваши настани

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.