70% попуст на месечена членарина за танго во Tango Milonguero Skopje во вредност од 1800 ден. по цена од 540 ден.

Цена

540 ден.

Вредност

1800 ден.

Попуст

70%

Заштеда

1260 ден.

Преостанато време

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 2

 • Bel Kamen 9, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  070617620

  [email protected]

Добивате

Месечена членарина за танго

Термини:

 • Вторник од 21:00 до 22:00 ч.
 • Четврток од 20:00 до 21:00 ч.
 • Недела од 20:00 до 21.00 ч.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.06.2023 до 31.12.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна претходна резервација
 • Ограничени количини!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Поминуваме по осум часа работејќи за да си обезбедиме живот во кој ќе уживаме: да запознаеме нови луѓе, да видиме нови места и да стекнеме нови искуства. За жал најчесто после работа доаѓаме дома и го трошиме тој живот гледајќи телевизија, голтајќи бескорисни реклами и скролајќи по тајмлајнот на социјалните медиуми. Што е најлошо, социјалните медиуми ни даваат илузија дека запознаваме луѓе, дека посетуваме нови места и дека искусуваме нови работи.
Вистинскиот свет е надвор од дома! Вистинскиот живот е надвор од кафулињата и дискотеките!

За да го вкусиш, треба да бидеш активен: да бидеш во присуство на нови пријатели и да правиш нови работи, да почувствуваш нови нешта и да откриеш
непознати вистини за себе и за другите.

Тангото е активност што го нуди сето тоа истовремено:

 • тоа е медитација во пар, но и физичка активност
 • не е настапување и акробации: лесно се учи и никогаш не се заборава
 • тоа е запознавање со сопственото тело, и истовремено - откривање на другите луѓе
 • тоа е уживање, но и предизвик да ги надминеш сопствените бариери
 • не учи да ги разбереме блиските и непознатите луѓе, но и да ги откриеме своите скриени таленти

Поради сето тоа ние сметаме дека не можеш да најдеш подобар начин да го поминеш своето време од танцувањето танго.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.