95% попуст на курс по избор: Photoshop CS6 или CC, Illustrator CS6, Adobe Lightroom 5, Microsoft Word, Microsoft Excel Beginner or Microsoft Powerpoint од TeacherBird во вредност од 7812 ден. (102 eur) по цена од 310 ден. (5 eur)

РАСПРОДАДЕНО

95% попуст на курс по избор: Photoshop CS6 или CC, Illustrator CS6, Adobe Lightroom 5, Microsoft Word, Microsoft Excel Beginner or Microsoft Powerpoint од TeacherBird во вредност од 7812 ден. (102 eur) по цена од 310 ден. (5 eur)

Цена

310 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

6,324 ден.

Попуст

95%

Заштеда

6,014 ден.

Купени : 3

 • Neo Damansara Block E-1-08, Damansara Perdana, Petaling Jaya 2720 vanløse, Copenhagen, Denmark

 • users@teacherbird.com

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 00:00 - 00:00

Добивате

Курс по избор со пристап до материјалите во рок од 1 година:

 • Photoshop CS6 или CC 
 • Adobe Illustrator CS6 (почетен или напреден)
 • Adobe Lightroom 5
 • Microsoft Word
 • Microsoft Excel Beginner или
 • Microsoft Powerpoint

Услови

 • Купонот може да се искористи од 13.01.2018 до 28.02.2018
 • Курсот се изведува online на англиски јазик
 • Еден купон е наменет за еден од наведените курсеви по избор
 • Доколку сакате да проследите повеќе курсеви можете да купите повеќе купони
 • Курсот е во максимум времетраење од 12 месеци од почетокот на курсот
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат или да се искористат за друга промоција.
 • За да се регистрирате и да започнете со курсот одете на следниот линк РЕГИСТРАЦИЈА
 • Кликнете на Sign Up со цел да креирате Ваш профил Кодот од купонот го внесувате во полето Redeem Voucher, кај Voucher issuer внесувате Grouper, а кај Country of issuer – Macedonia. Кај Product Family одберете - Adobe и курсеви -Photoshop CS6/CC/ Illustrator CS6/ Advanced Illustrator / Lightroom 5
 • По внесувањето на податоците потребно е да помине еден ден со цел да ви биде овозможен пристап до курсот
 • Логирајте се еден ден подоцна со цел да започнете со курсот
 • Инструкции за како да се регистрирате и да го искористите вашиот ваучер можете да проследите на следното ВИДЕО 

Опис

Зошто да го проследите овој онлајн курс?

 • Најпрво, ќе ја усовршите уметноста на креирање на импресивни слики преку Adobe софтверот
 • Имате време од една цела година да го завршите курсот 3 месеци неограничен пристап до учебните материјали ќе Ви овозможи самите да си го диктирате темпото на учење од удобноста на Вашиот дом
 • Пристапот кон усовршување на вештините е практичен и се базира на проекти
 • Можете самите да го мониторирате Вашиот прогрес преку лесен интерфејс
 • Инструкциите се прилагодени и за Mac и Windows оперативен систем
 • Не ви е потребен софтверот со цел да го проследите и завршите курсот
 • Можете да си креирате професионално портфолио користејќи ги најновите технологии во дизајнот
 • Пристапот е овозможен од било каков уред (лап топ, компјутер, таблет...)

TeacherBird

Teacher Bird е онллајн портал за подучување, кој ги поврзува професорите со студентите преку пренесување на знаење низ едукативни видео туторијали за Adobe software, Microsoft, Mac OS Lion, тренинг програми за Windows 8 и др. Бидејќи пристапот на учење се основа на проекти и методологии на решавање на зададени проблеми, ученикот брзо ги впива најзначајните елементи од курсот, а воедно има и слобода на учење од удобноста на неговиот дом од сопствениот компјутер.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ