За нови спомени се потребни нови кутии! До 62% попуст на кутии по избор: Blue Lagoon, Memory Box, Cardboard delivery, Цилиндрична или Кутија за цвеќе од Paper Bоx

Цена од

25 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

65 ден.

Попуст

62%

Заштеда

40 ден.

Купени: 2

 • Ул. Воин Драшкоци бр. 29-1/4 Скопје

  Одведи ме таму

  072 239 392

  contact@paperbox.mk

Добивате

Blue Lagoon

 • Кутија од син картон со капак. Одлична за накит и подароци.
 • Димензии: 20 cm x 20 cm x 10 cm 
 • Состав: Трослен микровал 

Memory Box 

 • Кутија од тврд картон со капак. Совршена за подароци и складирање на драги предмети.
 • Димензии: 31 cm х 23 cm х 15 cm
 • Состав: Трослоен микровал
 • Кутијата се продава без логото на брендот!

Cardboard delivery box

 • Кутија со капак на преклон. Изработена е од цврст издржлив картон, наменета е за достава  на облека, обувки и накит
 • Димензии: 30 cm x 20 cm x 10 cm 
 • Состав: Кафеав трослоен микровал

Цилиндрична кутија

 • Кутија за постери
 • Димензија: А2 формат - Ф-99 mm
 • Состав: Трослоен микровал, картон и пластично капаче 

Кутија за цвеќе 

 • Одличен и креативен избор на кутија за подарување на цвеќе. 
 • Димензии: 27.5 cm х 28 cm. 
 • Состав: Трослоен микровал

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.11.2021 до 30.01.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доплата на достава: 150 денари 
 • Производот може да го подигнете од локациите на продавницата со претходно закажан термин на 072 239 392
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Секој од нас има место каде што ги чува личните омилени работи, далеку од очите на другите.
Тоа се вообичаено карти за концерти, фотографии, сувенири, роденденски честитки, разгледници, љубовни писма - сите спомени собрани на едно место, во кутија.

Кутијата претставува изненадување
Понекогаш добиваме подарок во кутија.
Поштарот ја носи нашата пратка во кутија
Пар чевли доаѓаат во кутија!
Пицата доаѓа во кутија!

За новите спомени се потребни нови кутии и нови реквизити кои ќе ги исполнат кутиите.
Paper Box е страна каде што ќе можете да ја одберете вашата омилена кутија и да ја исполните со производите кои ги нуди и да станат вашите нови спомени. 

За компанијата

Со цел да се обидеме да ја сочуваме што повеќе природата, производите на Paper Box се изработени исклучиво од хартија и картон. Така со сигурност знаеме дека по нивната употреба лесно се разградуваат и не и штетат на самата природа.

Нашата приказна започна со продажба на картонски кутии, но решивме да не застанеме тука. Сите производи кои можат да бидат направени од картон и хартија се наши омилени производи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.