Брзо, лесно, едноставно, безболно! 31% попуст на пакет испитувања со квантна анализа за откривање на причините за главоболка, мигрена, болка во вратот, загриженост и анксиозност од Одлично здравје во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Купени: 4

 • Дете Татуличе 8А

  Одведи ме таму

  078 332 564

Добивате

Пакет испитувања со квантна анализа за откривање на причините за главоболка, мигрена, болка во вратот, загриженост и анксиозност

Прегледот опфаќа:

 • Преглед на крвните садови во мозокот и мозочните структури
 • Преглед на крвните садови кои поминуваат низ вратот и преглед на вратна кичма
 • Преглед на нервите кои поминуват во главата (тригеминус,фацијалис)
 • Преглед на ендокрините жлезди (тироидеа, тимус, надбубрежна жлезда, хипоталамус, хипофиза, епифиза)
 • Преглед на синусите како можна причина за главоболка
 • Преглед на интолеранција на над 100 видови на храна

Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.05.2019 до 30.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Зависно од тоа каде се појавува главоболката може да биде сериозен здравствен проблем.

1. Доколку главоболката се јавува на едната половина на главата најчесто се работи за мигрена.таа не е опасна но може да биде напорна зошто трае и до 72 часа.Најчесто е пулсирачка болка која со умерен до јак интензитет.Понекогаш е пропратена со мачнина како и преосетливост кон бука и светло.

2. Доколку главоболката е како некој да ја стега главата со обрач и најчесто се јавува поради стрес.

3. Болка на едната страна на лицето со натечен капак која е јака и може да трае од две недели до еден месец.Се јавува во одреден период од годината а меѓу два напада може да поминат месеци.

4. Болка во челото-се работи најчесто за синуси

5. Болка во задниот дел во вратот и на темето –овој тип на главоболка најчесто се јавува поради проблеми со кичмата.

6. Болка во слепоочницата се појавува ако некој има пореметување на зглобот и води кон тензиска главоболка.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.