31% попуст на квантна анализа за брзо откривање на причини за болки во коски, зглобови и мускули од Одлично Здравje во вредност од 1000 ден. по цена од 690 ден.

Цена

690 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Купени: 16

 • Дете Татуличе 8А

  Одведи ме таму

  078 332 564

Добивате

Утврдување на болки и укоченост во вратот, вратна спондилоза, испитување на зглобни рскавици, дететектирање на причините за остеопороза, спондилоза, болки во вратот од најразлична природа, спортски повреди, ревматоиден артрит, болки во коксенозглобниот систем од најразлична природа.

Во понудата е вклучено:

 • преглед на сите зглобови
 • вратна, градна и крстна кичма
 • испитување на зглобни рскавици
 • дететектирање на причините за остеопороза
 • ишијас
 • морбус бехтерев
 • гихт
 • спондилоза
 • болки во вратот од најразлична природа
 • спортски повреди
 • ревматоиден артрит
 • болки во коксенозглобниот систем од најразлична природа

Понудата опфаќа:

 • преглед на сите прешлени на кичмата посебно (7 вратни, 12 градни,5 слабински, крстната и тртичната коска со зглобовите)
 • преглед на структурата на самото коскено ткиво
 • испитување на бактерии,вируси, бактерии, паразити кои би можеле да доведат до воспаление во зглобовите
 • преглед на зглобните површини и рскавиците и зглобните површини
 • преглед на лигаменти и тетиви
 • испитување на сплетот на нерви во долниот дел од рбетот
 • преглед на мускулите и мускулното ткиво
 • прегелед на темпрормандибуларниот зглоб
 • прегелед на зглобовите на карлицата
 • преглед на рамените зглобови
 • преглед на лакотните зглобови
 • преглед на зглобовите на шаката( метакарпални коски и прстите0
 • преглед на зглобовите на карлицата
 • преглед на колковите
 • преглед на колената
 • преглед на скочните зглобови
 • преглед на коските на стапалото ( ахилова тетива,метатарзални зглобови, прсти)
 • преглед на паратиреоидна жлезда со хормони
 • преглед на тиреоидна жлезда со хормони
 • преглед на надбубрежна жлезда со хормони
 • преглед на неодстаток на витамини
 • прегелед на недостаток на минерали
 • препорака за суплементи

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.01.2020 до 31.03.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Квантна анализа е медицина на 21 век. Секое тело секој орган има своја здрава фреквенција научно измерена. Секоја промена од научно имзерената фреквенција преставува промена во енергетското поле или заболување.

Дијагностиката се врши со квантна анализа со медицински софтвер.
Дијагностиката ја прави Д-р. Весна Нешевска Стефановиќ сппецијалист по комплементарна медицина.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.