53 ја следат оваа компанија


- 26%

VIVAX Кварцна греалка QH-1202 1200W + 1 година гаранција

2000 ден.

1490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност 1200 W
  • 2 кврацни греачи
  • Kопче за уклучување
  • Можност за поставување на ѕид
  • Димензии: 56 x 12 x 16,3 cm
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.