20% попуст на кварцна греалка 3003 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција од RG Group во вредност од 3220 ден. по цена од 2576 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на кварцна греалка 3003 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција од RG Group во вредност од 3220 ден. по цена од 2576 ден.

Цена

2,576 ден..

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,220 ден..

Попуст

20%

Заштеда

644 ден..

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Добивате

Кварцна греалка 3003 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција


Услови

  • Бесплатна достава!
  • Производот можете да го добиете само со достава
  • По купувањето испратете email на office@rggroup.mk со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Карактеристики на производот:

  • Нов дизајн
  • 4 греачи
  • Слим верзија
  • Вода
  • Термостат
  • 2200w
  • 12 месеци гаранција
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.