20% попуст на кварцна греалка 3003 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција од RG Group во вредност од 3220 ден. по цена од 2576 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на кварцна греалка 3003 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција од RG Group во вредност од 3220 ден. по цена од 2576 ден.

Цена

2,576 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,220 ден.

Попуст

20%

Заштеда

644 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Добивате

Кварцна греалка 3003 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција


Услови

 • Бесплатна достава!
 • Производот можете да го добиете само со достава
 • По купувањето испратете email на office@rggroup.mk со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Карактеристики на производот:

 • Нов дизајн
 • 4 греачи
 • Слим верзија
 • Вода
 • Термостат
 • 2200w
 • 12 месеци гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ