20% попуст на инфра кварцна греалка 3005 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција од RG Group во вредност од 3160 ден. по цена од 2529 ден.

РАСПРОДАДЕНО

20% попуст на инфра кварцна греалка 3005 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција од RG Group во вредност од 3160 ден. по цена од 2529 ден.

Цена

2,529 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

3,160 ден.

Попуст

20%

Заштеда

631 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Добивате

Кварцна греалка 3003 + бесплатна достава + 12 месеци гаранција


Услови

 • Бесплатна достава!
 • Производот можете да го добиете само со достава
 • По купувањето испратете email на office@rggroup.mk со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Опис

Карактеристики на производот:

 • 3 греачи
 • Инфраред греачи
 • Термостат
 • 2200w
 • 12 месеци гаранција
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ