- 14%

DYNAMIC Кварцна греалка со далечинско управување + 1 година гаранција

6200 ден.

5329 ден.

  • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

    Одведи ме таму

    070 505 099

  • 070 505 099

Опис

Напон 220-240V
Фреквенција (50Hz)
Јачина (W) 2000W
Со далечинско
IP26 водоотпорен
Монтирање на ѕид

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" тука
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден.
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.