Valentine благо задоволство! 35% попуст на пакување од 6 чоколадни срциња од бело и црно чоколадо со бадем и брусница од слаткарница La Crème во вредност од 230 ден. по цена од 150 ден.

Вредност

230 ден.

Попуст

35%

Заштеда

80 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 7

 • бул. Партизански Одреди бр.64 (Т.Ц. Лептокарија)

  Одведи ме таму

  077 879 710

  lacreme.contact@gmail.com

Добивате

Пакување од 6 чоколадни срциња од бело и црно чоколадо со бадем и брусница

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.02.2019 до 15.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна резервација 

Опис

Доколку сакате да уживате во префинети вкусови и ароми, тогаш колачите на La crème се вистинскиот избор!

Накитете ја вашата забава или пак подарете некому уникатни слатки задоволста.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.