35% попуст на 15 чоколадни лижавчиња од бело или црно чоколадо во боја и декорација по избор од слаткарница La Crème во вредност од 300 ден. по цена од 195 ден.

Вредност

300 ден.

Попуст

35%

Заштеда

105 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 10

 • бул. Партизански Одреди бр.64 (Т.Ц. Лептокарија)

  Одведи ме таму

  077 879 710

  lacreme.contact@gmail.com

Добивате

Пакување од 15 лижавчиња од бело или црно чоколадо

 • Лижавчињата се декорирани со чоколадни мрвици во боја и форма по избор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.02.2019 до 15.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација минимум еден или два дена однапред

Опис

Доколку сакате да уживате во префинети вкусови и ароми, тогаш колачите на La crème се вистинскиот избор!

Накитете ја вашата забава или пак подарете некому уникатни слатки задоволста.

Чоколадните лижавчиња со интересен изглед, а исто толку неодолив вкус се супер додадок на секоја забава или подарок. Одберете ја омилената боја и дезен, а за префинетито вкус на млечно чоколадо и мали слатки додатоци ќе се погрижат професионалците од La creme.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.