#СкопјеГурман! Слатки задоволства во La Crème! 35% попуст на 15 чоколадни лижавчиња, 15 бомбици од бело или црно чоколадо или 6 чоколадни мафини со принт по избор од слаткарница La Crème

Цена од

195 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

300 ден.

Попуст

35%

Заштеда

105 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 31

 • бул. Партизански Одреди бр.64 (Т.Ц. Лептокарија)

  Одведи ме таму

  077 879 710

  lacreme.contact@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

6 чоколадни мафини со принт по избор 480 ден. 290 ден.
15 чоколадни лижавчиња 300 ден. 195 ден.
15 бомбици 300 ден. 195 ден.

*Лижавчињата се декорирани со чоколадни мрвици во боја и форма по избор

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.06.2019 до 10.07.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација минимум еден или два дена однапред
 • Задолжителна е предходна резервација најмалку 2 дена однапред за мафините со принт
 • Купонот не важи доколку колачите не се подигнат во договорениот термин

Опис

Доколку сакате да уживате во префинети вкусови и ароми, тогаш колачите на La crème се вистинскиот избор!

Накитете ја вашата забава или пак подарете некому уникатни слатки задоволста.

Чоколадните лижавчиња со интересен изглед, а исто толку неодолив вкус се супер додадок на секоја забава или подарок. Одберете ја омилената боја и дезен, а за префинетито вкус на млечно чоколадо и мали слатки додатоци ќе се погрижат професионалците од La creme.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.