img Замрзнато
img Миленици
img Конзервирано
img Пекара
img Алкохол
img Кафе, чај
img Млеко
img Десерти
img Безалкохолнo
img #ЗдраваХрана
img Месо
img Домаќинство

10 ја следат оваа компанија


Фантазија сода бикарбона 20г

5 ден.

Шифра:

01335
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Орце Николов 204, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 285 988

  lanoi@lanoi.mk

Опис

Фантазија сода бикарбона 20г

Детали за испорака

Испорака

 • Испораката на сите нивни производи чини 100 денари и важи само за територијата на градски населби во Скопје (реон од Лисиче до Ѓорче)
 • Задолжително внесете забелешка кога сакате да ви биде доставена нарачката во период од 11-18 часот од понеделник до сабота
 • Нарачките се доставуваат наредниот ден
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 075 285 988
 • Види ја продавницата на "Ла Нои" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може бесплатно да го подигнете од локациите на "Ла Нои"
 • За да избегнете гужви на каса нарачајте онлајн а подигнете ја нарачката во локациите на "Ла Нои"
 • Одберете опција Подигнување при купување
 • Задолжително внесете коментар во колку часот би го подигнале производот 

За компанијата

Следејќи ги светските трендови и динамичниот животен стил, креиравме бренд кој ќе овозможи квалитетна, економична и функционална услуга на потрошувачите, а истовремено ќе овозможи и пријатен амбиент и гурманско искуство на највисоко ниво.
Нашата приказна започнува со отворањето на првиот продажно-услужен објект. Концептот на брендот е поделен во три сегменти:

1. Понуда на висококвалитетни белгиски пекарски производи,
2. Продажен дел (мини маркет),
3. Кафе и здрави напитоци за носење.

Визијата на брендот е овој концепт да го прошириме на повеќе локации, како и да создадеме уникатно портфолио прилагодено и достапно за секој потрошувач. Следејќи ги светските трендови и динамичниот животен стил, креиравме бренд кој ќе овозможи квалитетна, економична и функционална услуга на потрошувачите, а истовремено ќе овозможи и пријатен амбиент и гурманско искуство на највисоко ниво.

Нашата приказна започнува со отворањето на првиот продажно-услужен објект. Визијата на брендот е овој концепт да го прошириме на повеќе локации, како и да создадеме уникатно портфолио прилагодено и достапно за секој потрошувач.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.