Комплетен нефролошки преглед! 64% попуст на ехо на простата и тестиси, ехо на бубрези и надбубрежни жлезди, ехо на мочно ќесе и мочоводи, ехо проценка на рест урина, мeрење на крвен притисок + дијагоноза и советување во ПЗУ Диамед

Вредност

2800 ден.

Попуст

64%

Заштеда

1801 ден.

Купени: 7

 • ул.Ѓорче Петров 23, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2033 530

  info@diamed.mk

Добивате

 • Ехо на простата и тестиси
 • Ехо на бубрези и надбубрежни жлезди
 • Ехо на мочно ќесе и мочоводи
 • Ехо проценка на рест урина 
 • Meрење на крвен притисок
 • Комплетна дијагоноза и советување

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.11.2019 до 15.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е резервација пред купување на купонот 

Опис

Диамед е Специјална болница за нефрологија и хемодијализа која обезбедува грижа за болни со бубрежни заболувања, бубрежна слабост и болни кои се на хроничен програм на хемодијализа. Ние вложуваме напори да го подобриме квалитетот на животoт на болните со современа медицинска/лекарска грижа и терапија, индивидуална грижа, водење и следење за секој болен.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.