Грижете се за вашето здравје со AkinLab! До 85% попуст на лабораториски аналзи за испитување по избор во ПЗУ AkinLab

Цена од

60 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

100 ден.

Попуст

40%

Заштеда

40 ден.

Купени: 36

 • Ул. Јордан Мијалков Бр.50 Локал 1 Скопје Македонија

  Одведи ме таму

  072 209 004, 072 209 025

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Испитување на моментален шеќер (глукоза во крв) 100 ден. 60 ден.
Lu1 лабораториска анализа 1,370 ден. 199 ден.
Испитување на крвна слика (хематолошки статус) + CRP 600 ден. 299 ден.
Испитување на Helicobacter pylori oд крв 700 ден. 350 ден.
Испитување на Helicobacter pylori oд фецес 700 ден. 350 ден.
Испитување на тромесечен шеќер (просек од последни 3 месеци глукоза во крв) 600 ден. 399 ден.
Испитување на инсулин 800 ден. 560 ден.
Испитување на Витамин Д + калциум 1,400 ден. 799 ден.
Испитување на ATpO и Atg (антитела за тироидни хормони) 1,990 ден. 1,330 ден.
Испитување на тироидни хормони (TSH, FT4 и FT3) 2,100 ден. 1,470 ден.

Испитување на лабораториски анализи по избор.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 07.03.2023 до 31.12.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација за термин во сабота 
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

Нашата компанија од основањето во 1998 година во Истанбул е една од водечките компании со континуиран раст во областа на Ин-витро дијагностиката. Истовремено, ние сме една од најдоверливите и моќни компании за лабораториски уреди и помагала со сите стандарди за квалитет. 

Оваа година, 2021, го проширивме нашиот пазар во Македонија каде што нудиме квалитетна опрема и услуги. Нашата цел е да се прошириме и на Балканот по принципот на обезбедување на квалитетна услуга со најповолни цени за нашите пациенти.

Опис:

Лабораторијата располага со повеќе испитувања:

 • Кардиоваскуларни
 • Ендокринолошки
 • Хематолоши
 • Нефролошки
 • Коскени нарушувања
 • Хепатолошки
 • Имунолошки
 • Онколошки
 • Репродуктивни
 • Витамински статус
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.