Подобрете ја состојбата на здравјето и виталноста! 65% попуст на релакс освежителна ладна масажа на раменици, врат, раце, грб и половина во студио Аку Сана во вредност од 1000 ден. по цена од 350 ден.

Вредност

1000 ден.

Попуст

65%

Заштеда

650 ден.

Купени: 19

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Букурешка 12-6

  Одведи ме таму

  078 219 923

Добивате

Релакс освежителна ладна масажа (времетраење: 40 мин)

 • Масажа на половината
 • Масажа на грбот
 • Масажа на ремениците и вратот
 • Масажа на рацете

*Масажата ја извршува Др. Дејан Стевановик, терапевт по Традиционална Кинеска медицина и акупунктура.
**Напомена: Ова масажа е контраиндицирана кај пацинети кои се зимурливи и преостеливи на ладно, трудници, лица кој имат проблем со циркулацијата тромбоза, воспалени вени и менструација

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.07.2019 до 16.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 078 219 923

Опис

Релакс Освежителна Yin Ладна  масажа
Релакс освежителна ладна масажа како што говори самото име е масажа која се изведува со специјални масла и креми со кој постигнувате освежувачки ефект на ладење. Се постигнува ефект на пријатно чувството  но и се отстрануваат симптомите на замор и се смируваат воспалителните процеси на телото. Оваа масажа е особено корисна за сопирање на болниот синдром кај повредени запалени мускули и се постигнува подобрувањето на циркулацијата, лимфна дренажа, но и отстранување на токсините, смалување на отоците од нозете и рацете како и елиминација на мастите.

Ефекти од масажата:

 • Опуштењето на телото  и ослободувањето од стресот
 • Потикнување на само излекување
 • Помага при надминување на болните синдроми во телото (грб, кичма , рамен појас итд)
 • Јакнење на имунитетот
 • Детоксификација на телото
 • Побрувањето на варењето во организмот
 • Подобрувањето на циркулацијат во организмот
 • Благотворно влијане на нервниот систем
 • Помага при несоница
 • Ослободување од главоболки

Ладната масажа не се изведува кај:

 • Срецеви и бубрежно болни
 • Трудници
 • Пациети со покачен крвен притисок
 • Воспалени вени
 • Тромбози
 • После оперативен третман
 • За време на менструација
 • Зголемена телесна температура
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.