- 38%

Laica BC1009 smoothie maker + бесплатна достава

3999 ден.

2499 ден.

  • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

    Одведи ме таму

    02 2520 999, 078 238 820

    info@krusel.mk

Опис

Смути / блендер, идеален за подготовка здрави напитоци, брзо и лесно.
Направете го вашето омилено смути, и понесете го со себе. Двата сада овозможуваат да имате сокче, смути, и многу повеќе, секаде.

Блендер со 4 чаши со капачиња
• за брзо подготвување здрава и хранлива храна за бебиња
• Измешајте течност и свежо овошје за да подготвите здрави пијалоци за цело семејство
• Благодарение на практичниот капак со рачка и отвор за пиење, чашата е погодна за носење
• Работи веднаш со пулсна функција
ДИМЕНЗИИ: 19,3 х 13,2 х 13,2 см
ТЕЖИНА: 1,35 кг
КОМПОНЕНТИ НА ПРОИЗВОД
1 блендер, 3- 170 мл чаши, шише 1- 400 ml, 4 капаци со рачка и отвор за пиење, 1 упатство за употреба
МОЌНОСТ: AC 230V 50Hz - 300 W
МАТЕРИЈАЛ
Чаши и шише од ТРИТАН, АБС капаци, ПЕ капаци и силиконски затварачи, ножеви од не'рѓосувачки челик

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.