47% попуст на економично пакување со 3 филтри за вода Laica bi-flux F3M + бесплатна достава од Крусел во вредност од 1099 ден. по цена од 799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

47% попуст на економично пакување со 3 филтри за вода Laica bi-flux F3M + бесплатна достава од Крусел во вредност од 1099 ден. по цена од 799 ден.

Цена

799 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

1,099 ден.

Попуст

47%

Заштеда

700 ден.

Купени : 15

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • 02 2520 999, 078 238 820

 • info@krusel.mk

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:30 - 17:00 Саб: 09:00 - 15:00
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил) Скопје, Macedonia (Македонија), 1000

 • Одведи ме таму

 • 02 2520 999, 078 238 820

Добивате

Економично пакување со 3 филтри за вода Laica bi-flux F3M + бесплатна достава

*Еден филтер се користи за 150 до 200 литри вода


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да го подигнете веднаш по купувањето од магацинот на Крусел на ул. Првомајска бб (до супер Тинекс)
 • Бесплатна достава!

Опис

Bi-flux F3M е новата генерација LAIКA филтри, кој ви овозможува да го подобрите вашиот квалитет на водата во еден лесен начин и со идеална брзина на филтрирање и ефикасност за да се обезбеди максимална безбедност и гарантиран квалитет.

Фази на филтрација:

 • Пред филтрација
 • Редуцирање на тешки метали
 • Хемиска апсорпција на хлор деривати
 • Минерална рамнотежа (Ca + Mg)
 • PH контрола
 • Бактериостатика
 • Микро мрежа
 • Регулатор на проток
 • Анти седименти
 • Безбедност

Bi-flux F3M е сигурна и безбедна и е во согласност со сите одредби на законот.

- Особено, Bi-fluxTM не содржи: Амониум, бисфенол,епихлоридрин, поливинил хлорид, акриламид

 • Системот за филтрирање на би-fluксTM е ефикасен во намалување на несакани или штетни елементи кои се присутни во водата како што е докажано во независни лаборатории.

- Филтерот редуцира: Хлор,трихалометан (хлороформ, bromoform, бромодихлорометан, дибромохлоретан работи коишто не можат да се отстранат со варење), хлорирани хербициди и пестициди, тешки метали (олово, бакар, цинк, жива, алуминиум и други), semimetal

 • Микробиолошка безбедност
 • Оригиналниот Bi-flux TM е микробиолошки безбеден. Честите и методички лабораториски тестови се изведуваат според постоечкиот закон да се обезбеди континуирана безбедност
 • Целото производство на филтри е стерилизиран на 100%
 • 100% квалитет загарантирана
 • Laiкa гарантира обезбедување на нивната контрола на квалитетот пред, за време и по производството
 • Ригорозни тестирања од најважните и квалификувани меѓународни тела за сертификација го потврдија квалитетот на Laica Bi-flux TM.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ