13 ја следат оваа компанија


Laica Stream 3000 J31 Бокал за филтрирање вода + бесплатна достава

1099 ден.

999 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

6
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Едноставен и сигурен уред за секојдневна употреба. Произведува чиста и мека вода погодна за правење кафе или чај, која ги штити електричните апарати (кафемат, бокал) од таложење на каменец. Почитувајте ги правилата од деклакацијата на електричната опрема.
Вкупен капацитет: 2,3 литри
Филтрирана вода: 1,2 литри
Механичко бирање на датум: ве потсетува на датумот на внесување на филтерот
Отвор на капакот: Со ергономска рачка и капак со отвор за брзо полнење
Италијански дизајн
Тенок облик, погоден за чување на врата од фрижидер
Може да се исчисти во машина за миење садови, бокалот без филтерот.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.