- 30%

30% попуст на Redist лак за коса по избор од Cosmos Hair Shop

300 ден.

210 ден.

Големина е задолжително поле!

Купени:

1
 • Ул. Кеј 13ти Ноември бр 2, ГТЦ приземје (спроти сендвичара Нино)

  Одведи ме таму

  078399873

  new_cosmoss@live.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Кератински лак за коса во вредност од: 440 ден. по цена од 308 ден.

 • Лак за коса со кератински состав кој придонесува за долготраен,сјаен и природен изглед на косата.Не остава траги и остатоци.

Style force лак за коса во вредност од 300 ден. по цена од 210 ден.

 • Лак за коса кој содржи витамин Е и Ц што спречува избледување на бојата.За долготрајни и природни фризури со трајност до 8 часа.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 13.02.2019 до 30.03.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.