64% попуст на еднобојна единечна или двојна постелнина по избор од LaLidya Home

Цена од

790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2200 ден.

Попуст

64%

Заштеда

1410 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 31

Добивате

Еднобојна eдинечна или двојна постелнина по избор

 • Јорганска навлака: 160х220 cm
 • Чаршаф: 180х240 cm
 • 1x (или 2х) навлака за перница: 50х70
 • 65% памук и 35% полиестер

Услови

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 15.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!  
 • Производот може да го подигнете од продавницата од LaLidya
 • Изборот на боја/дезен се прави при подигнување на постелнината во LaLidya зависно од залихите

Опис

Една третина од нашиот живот поминуваме во спиење. Нека вашиот сон биде безгрижен и цврст со постелнините на LaLidya Home.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.