50 ја следат оваа компанија


Ламба за биро

400 ден.

299 ден.

Шифра:

300000000550

Опис

Карактеристики на производот:

 • Ламба со подвижно тело
 • On/Оff копче
 • Штипка за прицврстување
 • EU plug
 • Стандардно E27 грло
 • Материјал: пластика + метал
 • Должина на кабел 77cm
 • Боја: во зависност од достапните количини

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.