42 ја следат оваа компанија


- 61%

Акција на ламба за кампување со вентилатор + кабел за полнење

900 ден.

349 ден.

Преостанато време

Шифра:

600000000061
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • х 1 ламба за кампување
 • 6 LED + 1W
 • Кабел за полнење
 • Се полни и на соларна енергија
 • Вграден вентилатор
 • USB излез

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.