Перфектни веѓи! До 39% попуст на Brow lamination: ламинација на веѓи или Powder brows од Студио Show Room (Sinergy Центар)

Цена од

690 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1000 ден.

Попуст

31%

Заштеда

310 ден.

Купени: 5

 • Владимир Комаров 11, Аеродром, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 248 100

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Ламинација на веѓи (Brow lamination) 1,000 ден. 690 ден.
Powder brows 9,000 ден. 5,500 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.10.2022 до 30.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на 070 468 774
 • Во забелешка запишете ги КУПОН и ПИН кодот од купонот.
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Brow lamination е третман со кој се покренуваат влакненцата на веѓите, фиксирајќи ги во одреден правен, по што се обликуваат веѓите и се појат со полуперманентна боја.

При овој третман се работи само со природно влакно.

За компанијата

Студио Show Room by Tasha ги нуди следните услуги:

 • Маникир, педикир
 • Свилени трепки, лифтинг на трепки
 • Ламинација на веѓи
 • Јапонско исцртување на веѓи
 • Депилација
 • Фризерски услуги
 • Третмани за слабеење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.