21% попуст на ланче со марама во димензии по избор од Пет Шоп Фауна

252 ден.

200 ден.

Опција е задолжително поле!

 • Ул. Мирослав Крлежа, бр. 46 Скопје

  Одведи ме таму

  023125192

  faunacentar@yahoo.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

 • Ланче со марама 35cm, цена: 250 ден. 200 ден.
 • Ланче со марама 40cm, цена: 290 ден. 232 ден.
 • Ланче со марама 50cm, цена: 350 ден. 280 ден.

*Достапни бои: розева, црна и крем

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 16.02.2019 до 20.03.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.