2 ја следат оваа компанија


- 20%

Ланче со приврзок MOONRIVER WHITE

7259 ден.

5807 ден.

Опис

 • Боја: Бела
 • Тип на бисери: HANDMADE GLASS PEARL
 • Дијаметар на бисер: 8 mm
 • Изработка: STAINLESS STEEL RHODIUM PLATED
 • Големина: Должина : 42 - 45 cm.

 

Детали за испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари.
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на: 070 291 330
 • Види ја продавницата на "MISAKI Monaco" овде

За компанијата

MISAKI Monaco, ја комбинира убавината и совршеноста на бисерите со оригинални и модерни дизајни.
MISAKI Monaco се роди како плод на љубовна приказна помеѓу Француски фотограф и Јапонска сликарка.

Misaki Monaco, со дизајнот на своите колекции претставува софистициран и современ бренд, мешавина на чисти форми и линии со префинети и драгоцени материјали. Секоја од колекциите е инспирирана од музика и танц.

Секоја од колекциите претставува сеќавање на некоја мелодија, а името на секое парче, претставува збор од песна.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.