img Замрзнато
img Миленици
img Конзервирано
img Пекара
img Алкохол
img Кафе, чај
img Млеко
img Десерти
img Безалкохолнo
img #ЗдраваХрана
img Месо
img Домаќинство

11 ја следат оваа компанија


Книга Говорот на телото

320 ден.

Шифра:

03392

Опис

Книга Говорот на телото

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 499 денари
 • Испорака на сите нивни производи под таа сума се доплаќа 100 денари 
 • Испораката важи само за територијата на градски населби во Скопје (реон од Лисиче до Ѓорче)
 • Задолжително внесете забелешка кога сакате да ви биде доставена нарачката во период од 11-18 часот од понеделник до сабота
 • Нарачките се доставуваат наредниот ден
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 075 285 988
 • Види ја продавницата на "Ла Нои" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може бесплатно да го подигнете од локациите на "Ла Нои"
 • За да избегнете гужви на каса нарачајте онлајн а подигнете ја нарачката во локациите на "Ла Нои"
 • Одберете опција Подигнување при купување
 • Задолжително внесете коментар во колку часот би го подигнале производот 

За компанијата

Следејќи ги светските трендови и динамичниот животен стил, креиравме бренд кој ќе овозможи квалитетна, економична и функционална услуга на потрошувачите, а истовремено ќе овозможи и пријатен амбиент и гурманско искуство на највисоко ниво.
Нашата приказна започнува со отворањето на првиот продажно-услужен објект. Концептот на брендот е поделен во три сегменти:

1. Понуда на висококвалитетни белгиски пекарски производи,
2. Продажен дел (мини маркет),
3. Кафе и здрави напитоци за носење.

Визијата на брендот е овој концепт да го прошириме на повеќе локации, како и да создадеме уникатно портфолио прилагодено и достапно за секој потрошувач. Следејќи ги светските трендови и динамичниот животен стил, креиравме бренд кој ќе овозможи квалитетна, економична и функционална услуга на потрошувачите, а истовремено ќе овозможи и пријатен амбиент и гурманско искуство на највисоко ниво.

Нашата приказна започнува со отворањето на првиот продажно-услужен објект. Визијата на брендот е овој концепт да го прошириме на повеќе локации, како и да создадеме уникатно портфолио прилагодено и достапно за секој потрошувач.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.