Најефикасен и траен начин за отстранување на несаканите влакна! До 60% попуст на еден или пакет од 5 третмани по избор за ласерска епилација во Студио Лејди-М Козметик

Цена од

199 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

50%

Заштеда

201 ден.

Добивате

Опции на понудата:

Пакет од 5 третмани за цели нозе 7,500 ден. 2,999 ден.
Пакет од 5 третмани за цел стомак 6,500 ден. 2,599 ден.
Пакет од 5 третмани за цел грб 7,500 ден. 2,999 ден.
Раце 600 ден. 299 ден.
Надусници 400 ден. 199 ден.
Баќенбарди 500 ден. 249 ден.
Препони 500 ден. 249 ден.
Пазуви 500 ден. 249 ден.
Интима 1,000 ден. 499 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 02.11.2019 до 15.12.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна претходна резервација
  • За успешно третирање на регија препорачливи се најмалку 5 третмани

 

Опис

Ласерската епилација е најефикасен и траен начин за отстранување на несаканите влакна од сите делови на телото. Ласерот за епилација е апарат кој произведува светлина со одредени бои и бранови должини.

Место каде што можете да се опуштите и релаксирате. За секоја дама која ужива во својата убавина!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.