Уникатна метода за разубавување! 60% попуст на трајно извиткување - lash lift + боење во Studio Veljanova во вредност од 1200 ден. по цена од 480 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

60%

Заштеда

720 ден.

Преостанато време

Купени: 7

Добивате

Трајно извиткување - lash lift + боење

Услови

  • Купонот може да се искористи од 09.11.2019 до 15.12.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.