Уникатен метод за разубавување! До 39% попуст на brow lamination, lash lift на природни, класични, руски волумен и хибридни трепки во студио El Beauty

Цена од

790 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1200 ден.

Попуст

34%

Заштеда

410 ден.

Преостанато време

Добивате

Опции на понудата:

Brow lamination во студио El Beauty 1,200 ден. 790 ден.
Lash lift на природни трепки во студио El Beauty 1,200 ден. 790 ден.
Класични трепки 1,300 ден. 799 ден.
Хибрид трепки 1,500 ден. 999 ден.
Руски волумен 1,800 ден. 1,200 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 13.09.2023 до 31.10.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Понудата е наменета за жени
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Lash lift третман представува метода со која се постигнуваат погусти, подолги и потемни природни трепки. Природните трепки се третираат со што се постигнува "подигнување"на трепките, се продолжува нивната должина,се зголемува нивната густина и се потемнува нивната боја.

Brow lamination третманот е траен лифтинг на влакненцата на веѓите, кој вклучува обликување, боење и кератински третман за зајакнување

*Ефектот трае 6 до 8 недели

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.