За бујни природни трепки! 61% попуст на Lash lift од Студио Show Room (Sinergy Центар) во вредност од 1500 ден. по цена од 590 ден.

Цена

590 ден.

Вредност

1500 ден.

Попуст

61%

Заштеда

910 ден.

Преостанато време

Купени: 7

 • Владимир Комаров 11, Аеродром, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  showroom@grouper.mk

Добивате

Lash lift

*Задолжителна резервација на термин ОВДЕ
*Фризерскиот дел и делот за масажа во студиото не работи од 01.08 - 11.08.2021 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.07.2021 до 31.10.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин на следниот ЛИНК
 • Во забелешка запишете ги КУПОН и ПИН кодот од купонот.
 • Фризерскиот дел и делот за масажа во студиото не работи од 01.08 - 11.08.2021 

За компанијата

Студио Show Room by Tasha ги нуди следните услуги:

 • Маникир, педикир
 • Свилени трепки, лифтинг на трепки
 • Ламинација на веѓи
 • Јапонско исцртување на веѓи
 • Депилација
 • Фризерски услуги
 • Третмани за слабеење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.