За бујни природни трепки! До 43% попуст на Lash lift или Soft volume свилени трепки од Студио Show Room (Sinergy Центар)

Цена од

490 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

800 ден.

Попуст

39%

Заштеда

310 ден.

Купени: 17

 • Владимир Комаров 11, Аеродром, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  071 248 100

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Soft volume свилени трепки 3,500 ден. 1,990 ден.
Lash lift 800 ден. 490 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.10.2022 до 30.04.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин на 070 468 774
 • Во забелешка запишете ги КУПОН и ПИН кодот од купонот.
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени.

Опис

Lash lift претставува подигнување и извитување на природните трепки, со што добивате изглед на долги природни трепки.

За компанијата

Студио Show Room by Tasha ги нуди следните услуги:

 • Маникир, педикир
 • Свилени трепки, лифтинг на трепки
 • Ламинација на веѓи
 • Јапонско исцртување на веѓи
 • Депилација
 • Фризерски услуги
 • Третмани за слабеење
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

a.d.sengul

TELEFONSKIOT BROJ NE POSTOI !!!!

Член на Grouper од: 13-03-2022

despina.marinkova

Здраво, Ви благодариме на Вашата забелешка. После Вашиот коментар се консултиравме со компанијата и додаден е нов број на нашиот сајт на кој што можете да ги контактирате. Телефонскиот број на кој што можете да се јавите во компанијата е 071 248 100.

Член на Grouper од: 04-01-2023
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.