Уникатна метода за разубавување! 60% попуст на трајно извиткување - lash lift + боење во Studio Veljanova во вредност од 1200 ден. по цена од 480 ден.

Цена

480 ден.

Вредност

1200 ден.

Попуст

60%

Заштеда

720 ден.

Преостанато време

Купени: 36

Добивате

Трајно извиткување - lash lift + боење

Услови

  • Купонот може да се искористи од 29.02.2020 до 31.05.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација
  • Студиото нема да работи до 25.03.2020

Опис

Дозволете си луксузна убавина во ексклузивното Studio Veljanova!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.